fbpx
Menu Zamknij

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Nie jestem trenerem, który będzie do Ciebie krzyczał motywacyjnymi hasłami podczas treningu. Jestem wymagający i chcę widzieć zaangażowanie z Twojej strony. Lubię żartować i rozmawiać o życiu, ale trening to nie wyjście na kawę. Zwracam szczególną uwagę na technikę Twoich ćwiczeń, bo tylko to daje Ci możliwość zdrowego i ciągłego rozwoju. Będę dla Ciebie przewodnikiem i wsparciem, ale pamiętaj, że większość pracy Ty musisz wykonać.

 1. Poznamy się, porozmawiamy o Twoich celach, oczekiwaniach i priorytecie. Zapytam Cię też o dietę, styl życia i zdrowie.
 2. Pójdziemy na salę treningową, gdzie zrobisz kilka prostych testów. Na ich podstawie ocenię Twoją ogólną sprawność i przeprowadzę trening.
 3. Po treningu ustalimy rozwiązania dostosowane do Ciebie.
 4. Warto mieć ze sobą strój sportowy, ręcznik, wodę, kłódkę do szafki (do kupienia w środku).
 5. Całe pierwsze spotknie zwykle trwa 45-60 min.
Metody treningowe zawsze dostosowane są pod cel, bo prawda jest taka, że to efekty, a nie metody najbardziej Cię interesują. Bazuje na treningu funkcjonalnym, więc poprawa mobilności, wydolności i siły to główne cechy, które możesz rozwijać podczas naszych treningów. Dodatkowo pozwoli Ci to uzyskać większą sprawność ogólną, zminimalizować bóle pleców, kolan, barków. Wykorzystuje podczas mojej pracy sztangi, hantle, TRX, kettlebell oraz trening z własną masą ciała. A odchudzanie i budowanie masy mięśniowej to efekt uboczny tych treningów.

ZOBACZ FILMIKI Z MOICH TRENINGÓW >

 1. Przez telefon porozmawiamy o Twoich celach, oczekiwaniach i priorytecie. Zapytam Cię też o dietę, styl życia i zdrowie (10-20 min)
 2. Znajdź miejsce do trenowania w domu. Naprawdę nie potrzebujesz dużo przestrzeni. 3. Wystarczy tyle żeby rozłożyć matę do ćwiczeń.
 3. Nie potrzebujesz na pierwszy trening nawet żadnego sprzętu treningowego.
 4. Ustaw telefon z kamerą tak żebym widział jak wykonujesz ćwiczenia.
 5. Robimy trening (20 min) a po nim ustalamy plan naszej współpracy.

PODŁUCHAJ MÓJ PODCAST JAK TRENOWAĆ W DOMU >

To tak jak z nauką języków, graniem na instrumencie czy pływaniem. Bardzo możliwe, że uda CI się samemu, ale z trenerem jest po prostu dużo szybciej i łatwiej to osiągnąć. Ile powinien trwać trening i jak często trenować? Jak długie mają być przerwy? Czy musisz robić przysiad? Jakie są ćwiczenia na ból pleców? To podstawowe pytania, na które początkujący nie jest w stanie odpowiedzieć. Moim zdaniem trener jest jak najlepszy nauczyciel w szkole. Nauczy Cię podstaw, które są szalenie ważne, pokaże różne możliwości, zarazi entuzjazmem, wskaże Twoje mocne i słabe strony oraz kontroluje efekty.

POBIERZ HABIT TRACKER >

Skupiam się głównie na rozwiązywaniu problemów osób, które dużo przebywają w pozycji siedzącej, czyli przedsiębiorcy, pracownicy korporacyjni, branża IT oraz freelancerzy. Początkujący – to również grupa ludzi, z którą bardzo dobrze mi się pracuje. To piękne jak można kogoś wprowadzić w ten świat zawiły świat fitnessu i pokazać wszystko co najlepsze w dodatku oszczędzając czas.

 1. Skontaktuj się ze mną a ja wyślę Ci kwestionariusz.
 2. Po wypełnianiu przez Ciebie kwestionariusza, w którym znajdują się pytania związane z Twoimi celami i oczekiwaniami skontaktuję się z Tobą.
 3. Po dokonaniu wpłaty przez Ciebie zajmuję się tworzeniem planu i ogólnych zaleceń. Do 3 dni od otrzymania wpłaty otrzymujesz indywidualny plan.
 4. Później zostaje nam tylko kontrola postępów.

ZOBACZ PRZYKŁADOWY PLAN TRENINGOWY >

Skończyłem studia w tym kierunku, ale z jednego powodu nie zajmuję się już rozpisywaniem jadłospisów. W pewnym momencie zrozumiałem, że nie jestem w stanie być bardzo dobrym dietetykiem i bardzo dobrym trenerem w jednym. Wybrałem rozwój w dziedzinie treningu.

Wiem, że zapotrzebowanie na diety jest nadal bardzo duże, dlatego stworzyliśmy projekt Fitfriends. Skupia on trenerów, dietetyków i fizjoterapeutów, którzy skupiają się na swojej pracy i mamy do siebie zaufanie. Możesz u nas zamówić indywidualną dietę i skorzystać z treningów. W podziękowaniu za zaufanie otrzymujesz wtedy rabat na obie usługi.

ZOBACZ PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS DARII >

YouTube

 • Jacek Bilczyński (trening, dietetyka, zdrowy styl życia)
 • Nie ma lekko (trening)
 • Athletic Development (training)
 • Rozum Ciało (trening)

Artykuły i szkolenia z tematu dietetyki

 • Tadeusz Sowiński
 • Damian Parol.

Książki i artykuły PDF dostępne w Google:

 • “Dietetyka sportowa. Co jeść, by trenować efektywnie”
  Autor: Zizera Krzysztof, Mizera Justyna
 • “Bądź sprawny jak lampart”
  Autor: Starrett Kelly, Cordoza Glen.
 • “Praktyczny Podręcznik Dietetyki” (darmowy PDF)
  Autor: Jarosz Mirosław