fbpx
Menu Zamknij

Kilka słów o mnie

Poczuj się lepiej w swoim ciele.

Zdrowy styl życia jest banalnie prosty? Przecież wystarczy zadbać o dietę, aktywność fizyczną i sen. W teorii to wydaje się banalne prawda? Podczas studiów zaczęło do mnie docierać, że jako społeczeństwo mamy poważny problem, bo zgubiliśmy się w nadmiarze informacji i nie do końca wiadomo co należy robić, by dbać o zdrowie. Pan w telewizji śniadaniowej mówi, że przysiady niszczą kolana i najlepiej biegać na czczo, żeby spalić tłuszcz. Koleżanka z pracy uważa, że od chleba rośnie brzuch i musisz jeść dużo kiszonek. Tak, więc kto ma racje?

Jeśli nie chcesz marnować czasu i zdrowia to skorzystaj z pomocy specjalisty.

Siedzący tryb życia nie pomaga. Zaczyna się ból pleców, brzuszek rośnie, zadyszka zaczyna się po wejściu na 2 piętro, samopoczucie nie jest najlepsze. Do tego motywacja jest za mała, żeby zabrać się i zacząć to nad tym pracować.

Zdecydowanie nie musi to tak wyglądać.

Moja praca polega na dawaniu efektów i walce z problemami opisanymi powyżej. Na co dzień pomagam innym znaleźć czas na regularne treningi, by mogli poczuć się zdrowo i zyskać więcej energii do życia. Przy okazji dobrze się bawiąc można zbudować kondycję, dobrą sylwetkę i pewność siebie. Tak, u mnie na treningach jest zazwyczaj bardzo wesoło. No, chyba że już nie dajesz rady a ja mówię Ci, że zrobisz jeszcze 3 powtórzenia.

Studia to za mało.

Ukończyłem Dietetykę Kliniczną na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Jednak same studia to zdecydowanie za mało. Ogromną zaletą tej pracy jest to, że ciągłe kształcenie się jest niezbędne. Uczestnictwo w kursach, szkoleniach i ciągłe pogłębianie wiedzy to przyjemna konieczność.

Uśmiech i zadowolenie z pracy.

Ten moment gdy widzisz uśmiech zadowolonej osoby, która osiągnęła swój cel we współpracy z Tobą jest bezcenny. Równie przyjemne jest patrzeć na to jak dzięki treningom wzrasta pewność siebie i motywacja do ćwiczeń.

Jaki mam cel?

Uśmiechać się jak najwięcej i żyć jak najdłużej w pełnym zdrowiu, nawet 100 lat. Jeszcze wiele osób potrzebuje zmienić swoje ciało i złe nawyki a ja im w tym pomogę.

Certyfikaty

Nieustannie rozwijam swoje kompetencje, zarówno od strony wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Ukończyłem studia  licencjackie związane z zawodem trenera personalnego oraz szereg kursów zawodowych. Posiadam przygotowanie pedagogiczne, które pomaga mi w efektywnym wpieraniu moich podopiecznych w obranych przez nich celach treningowych.

Prywatnie

1. Uwielbiam podróże, naturę i zwierzęta.

2. Uzależniłem się od czytania i słuchania książek.

3. Pozytywnie nastawiony do życia od zawsze.

4. Słucham muzyki elektronicznej. Głównie techno.

5. Praktykuje stoicyzm i regularnie medytuję.